Besedila člankov v tujih jezikih

kar tako malo o vsem kar ne spada drugam

Re: Besedila člankov v tujih jezikih

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Sep 15, 2013 12:05 pm

sputnik napisal/-a:ehh, niko.
res zalostno, da si cenzuriral moj neskodljivi komentar.
nalasc je bilo mickeno nesramen. saj so enako nesramne tudi nekatere tvoje in pavletove pisarije.
t.

Na željo nekaterih je komentar vrnjen

sputnik napisal/-a:.ko bom velk bom tezek k pavle magistR
...
opensoaring admin
admin
Site Admin

OdgovorNapisal/-a admin » Po Sep 16, 2013 7:23 am

Niko,
Zadnja pisanja kolegov na forumu, čeprav nisem neposredno nikjer vključen, so me hudo vznemirila in užalostila. Na forumih se ne oglašam, ker za te zadeve preprosto nimam časa. V tem trenutku pa vseeno želim izraziti polno podporo tebi in tudi gospodu Pavlu Magistru za vajino dosedanje delovanje.
Kolegi, si mar resnično želimo uničiti spletno stran na katero se, po moji presoji, kar radi vračamo in beremo ? Smo mar tudi letalci taki, da se samo išče razloge za diskreditiranja in uničevanje težko pridelanega ? Prosim za trezen premislek in kulturen dialog ter obilo zanimivega branja tudi v bodoče.
Moj predlog glede objav na spletni strani je:
Članki naj se pišejo v slovenskem jeziku.
Uvede naj se rubrika mednarodni članki, kamor bi sodil Petkovićev prispevek.
Forum naj bo nekoliko bolj svoboden, kjer se pusti nekaj več svobode, vendar ne brezmejno, tako v povezavi tujk kot tudi kulture izražanja.

PS
Šele sedaj vidim, da bi moral biti Štupnik / Sputnik hvaležen Niku za umik nekulturno in žaljivo zapisanega stavka, za katerega bi razumel, da je bil zapisan v afektu. Njegovo šopirjenje pa, žal, razkriva nekaj drugega.

Lep pozdrav vsem,
Boštjan Pristavec
...
opensoaring admin
admin
Site Admin

OdgovorNapisal/-a admin » Po Sep 16, 2013 7:39 pm

Niko!
Na forumu spremljam debato glede uporabe jezika na naši oz. bolje rečeno tvoji spletni strani.

Danes mi je odleglo, ko sem prebral razmišljanje Boštjana Pristavca.
Trezen prispevek strasti umirja in predlaga za vse sprejemljive rešitve uporabe jezika v člankih in na forumu.

Upam, da se čim več letalcev z njim strinja !? Jaz se...!

Letalski pozdrav Matija Kodrič
...
opensoaring admin
admin
Site Admin

OdgovorNapisal/-a KrisR » To Sep 17, 2013 3:04 pm

Mislim, da ste s to debato zašli v nevarne vode užaljenosti, občutka krivic in potrjevanja svojega prava. Mislim, da vse aktere jadrlno letenje v Sloveniji zelo potrebuje, prav tako potrebuje osrednjo stran kar opensoaring.com je in postaja vedno boljša. Predvsem pa so pomemben del postala poročila z dirk, ki so neprecenljiv vir informacij za vse nas, zato je skoraj smešno, da je eno izmed njih zakualo to situacijo, ki se nikakor noče končat. Upam da ta nepotreben in otročji spor zakuhan med predstavniki dveh generacij in začinjen z nepotrebno napetostjo in neposluhom za drugo stran ne bo vplivala na nadaljno polnjenje te strani in tega foruma. Škoda bi bila za vse nas namreč prevelika, prosim da se vsi zavedete tega in probate debate v naši mali skupnosti, kjer se praktično vsi poznamo vodit z malo več razmevanja in pozitivnih misli.
Glavnim trem akterom pa ne bi škodilo, da se vsedejo na eni skupni pijači "po letenju" in umirijo konje.
KrisR

Prejšnja

Vrni se na Splošne debate

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost