Sprememba S5- v D- register

vse kar moramo vedeti, kar nas moti, omejuje in vse kar bi radi spremenili

Sprememba S5- v D- register

OdgovorNapisal/-a zroskar » Če Apr 14, 2016 10:58 am

Zdravo,

meni je dokončno vrglo dekl v luft. Sedaj ko CAA ne dela več pregledov za izdajo ARC se je pri naših CAMO organizacijah začel prosti lov. Cene so ponovno za 140% višje kot lani (vsaj v mojem primeru). Da ne grem na dolgo in široko. Če je kdo zainteresiran za menjavo registra, več nas je lažje je, lahko stric pride en dan v SLO in opravi vse te preglede. Če je letalo v CAMO mora videti letalo vsake tri leta. Cena pa ~180 EUR/leto oz. za M in Turbo letala ~290 EUR/leto. Nekaj vas je menda že pri Manfred Antwerpenu. V svojem CAMO-tu ima 600 letal in je veliko na poti tudi v in blizu Slovenije, tako da se lahko naredi prijetno s koristnim. Sam bom to delal po sezoni nekje v Oktobru. Seveda sem odprt tudi za vse vaše predloge kar se "pruferjev" v Nemčiji tiče.

lp
Željko
zroskar

Re: Sprememba S5- v D- register

OdgovorNapisal/-a kole » Če Apr 14, 2016 9:11 pm

Manfred je bil lansko leto pri nas in se je izplačalo. Hitro in ugodno. Priporočam, zavarovanje pa naredi sin, prav tako konkurenčno, tako da je vse v hiši.
Če nas je več se stroški poti še znižajo.
lp
Štefko
kole

OdgovorNapisal/-a Miha Langus » So Apr 16, 2016 6:31 am

Kolk je pa to pri nas, menda ne bomo zdaj kar vsi rinili nazaj v D register.

Lp
Miha Langus

OdgovorNapisal/-a zroskar » Ne Apr 17, 2016 7:13 pm

....pri nas je to bilo v mojem primeru 240 EUR + potni stroški....menda je to najcenejša tarifa. Verjetno res ne bomo vsi šli ven iz S5- vsak se bo za sebe odločil, jaz imam pač poleg cene še druge svoje razloge.

lp
Željko
zroskar

OdgovorNapisal/-a glajda » Sr Apr 27, 2016 1:38 pm

Jaz sem v CAMO NRW. Pregled letala na tri leta, papirji vsako leto. Moram pa v Gradec. Za Željkota bi bilo bližje kot zame.
Uporabniški avatar
glajda

OdgovorNapisal/-a Miha Langus » To Avg 30, 2016 2:14 pm

Jaz bom ostal kar lepo doma. Nimam razloga da bi iskal nekaj po europi kar imam doma, pa naj košta kar hoče.

Lp
Miha Langus

OdgovorNapisal/-a zroskar » Po Mar 13, 2017 7:17 pm

..a potrebuje kdo da ga letos Manfred obišče?. Jaz ga rabim naslednji mesec, pa me zanima če nas je slučajno več, da se ga nam splača sem preletet?

lp
Željko
zroskar

Vrni se na Zakonodaja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost