EGC Ostrow 2013

koledarji, rezultati, kje vse smo bili, kje vse nismo bili (pa bi morali) ...
GregaU

Re: EGC Ostrow 2013

Odgovor Napisal/-a GregaU »

Boris,
Za prikazano letenje si zaslužiš čestitke.
Čeprav vem, da si imel višje zastavljene cilje in verjamem da tudi možnosti si za nas naš zmagovalec.
Vsaka takšna tekma prinese nove lekcije in izkušnje, ki ti bodo sigurno še prišle prav.

Hvala ti tudi, da si si vzel čas po vsakem dnevu in nam postregel še z tvojim komentarjem.
Zelo zanjimivo je bilo tako spremljati tole tekmovanje.

Tebi in tvojemu pomočniku lahko sedaj še samo zaželimo lepo praznovanje in srečno pot nazaj domov.

LP GregaU.
IBA

Odgovor Napisal/-a IBA »

Kot je že Grega povedal, hvala za tole poročanje....super napisano. Kljub temu, da nisi zadovoljen, čestitke iz moje strani...se vidimo kmalu
KrisR

Odgovor Napisal/-a KrisR »

Zanimivo te je bilo brati, hvala da si delil svoje občutke z nami. Za to rabiš pogum in samozavest. Znanje tudi ni vprašljivo. Tako da verjamem da se ti bodo na naslednjih dirkah stvari spet poklopile.
MihaPremrl

Odgovor Napisal/-a MihaPremrl »

Vsa čast in se pridružujem čestitkam. Na svetovnem pač štejejo minimalne napakice... Meni se zdi 83% točk zmagovalca kar lep izplen. Bo pa na naslednjem svetovnem bolje! Sploh pa, če bi vse zmagal, bi se moral pisati Kawa in ne Žorž! ;)
zroskar

Odgovor Napisal/-a zroskar »

Hvala Boris za lepe zapise, vem da nikoli ni pravi čas za takšne stvari, ko si na tekmi po pristanku pa je treba jest pa žeja je ;) .... Če si pa šel zmagat, čez par dni je nova tekma, kar se mene tiče čestitam za uvrstitev.

Juhej
Uporabniški avatar
glajda

Odgovor Napisal/-a glajda »

Mogoče se iz pisanja zdi, da sem prišel zmagat. To ne, sem pa vseeno pričakoval, da se ne bom tako redno uvrščal na rep lestvice :-)

Kakorkoli že, hvala za dobre želje. Pisati mi ni bilo težko. Tud sam rad berem poročila z drugih dirk, ker rezultate lahko vsak pogleda, ne dobiš pa tistega občutka, kaj se tam dogaa.

Če bo kdo še kam šel, lahko nadaljuje s to prakso.
andrejg

Odgovor Napisal/-a andrejg »

Še poročilo o pivu (bolje pozno kot nikoli :P)

Preizkusila sva nekaj lokalnih piv; res dobrih je bilo malo:

svetlo:
Slika

rdeče:
Slika

temno:
Slika

Boris strokovno ocenjuje pivo:
Slika

Slika

Honorable mention (z moje strani) si zasluži še Maćkowe Piwo Miodowe.

Nekaj slik s tekmovanja si lahko ogledate še tule.
Odgovori